Powracamy!!
Jak się nie mylę oprócz jednej wyjątkowej osoby chyba nikt nas nie czyta, ale ok..
Wszystkie rozdziały dedykujemy swojej koleżance z klasy, ona jako jedyna podjęła się wyzwania przeczytania tego beznadziejnego bloga, tak się zebrała w sobie że w ciągu 3 dni miała cały blog za sobą :o ♥,♥ Za to jej bardzo dziękujemy.
Postanowiłyśmy kontynuować dodawanie rozdziałów, a że mamy kilka w zanadrzu to co mają się zmarnować?! -.-
Pozdrawiamy :** Tori, Nikuś i Carly.
Dziękujemy ci Beata :** ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz